Wczytywanie strony...

• #Geodezja i kartografia

Zdobądź rozszerzoną wiedzę z zakresu geodezji, kartografii, geodynamiki, zaawansowanej teledetekcji satelitarnej czy satelitarnych technik pomiarowych. Podczas nauki będziesz korzystać z takich urządzeń jak: drony, skanery laserowe, sondy głębokości, okulary do wirtualnej rzeczywistości czy georadary. Podczas studiów możesz wybrać jeden z siedmiu zakresów kształcenia: geodezja gospodarcza; geodezja i szacowanie nieruchomości; geodezja i nawigacja satelitarna; geodezja i nawigacja satelitarna (oferta w języku angielskim); gospodarka nieruchomościami oraz kataster nieruchomości. Studia drugiego stopnia na tym kierunku trwają trzy semestry i kończą się egzaminem oraz obroną pracy dyplomowej magisterskiej. Po zdobyciu dyplomu i odbyciu stosownych praktyk zawodowych możesz ubiegać się o uprawnienia zawodowe z zakresu geodezji i kartografii oraz wyceny nieruchomości.

Geodezja i kartografia drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu geodezji i kartografii drugiego stopnia możesz pracować w:

• przedsiębiorstwach i firmach geodezyjnych,
  • jednostkach administracji rządowej i samorządowej.

GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Tryb studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Forma studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: geodezja i geoinformatyka (oferta w języku angielskim)*, geodezja i technologie informatyczne*, geodezja inżynieryjna**, technologie satelitarne w geomatyce

* Zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych.

** Zakres kształcenia oferowany tylko na studiach niestacjonarnych.

Wydział Geoinżynierii

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.